newsy

Aktualności

Witamy Quarellę!

W lutym do grona firm współpracujących z Interstone dołączyła Quarella – włoska marka zajmująca się produkcją konglomeratów kwarcowych i marmurowych. Nasza firma została wyłącznym dystrybutorem włoskiej marki W Polsce.

 

Quarella, którą można nazwać mianem światowego lidera w swej dziedzinie, została założona 40 lat temu. Firma ma swą siedzibę w Weronie, malowniczym włoskim mieście, wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Nieprzypadkowo podkreślamy miejsce pochodzenia Quarelli z miasta Romea i Julli, takie też są bowiem jej produkty - szlachetnie wykonane z najlepszych surowców, oddające koloryt włoskich pejzaży i architektury.

 

Precyzja wykonania, współczesne wzornictwo pozostające jednak w zgodzie z tradycją, a także zastosowanie najnowocześniejszych technologii w produkcji sprawiają, że produkty Quarelli wykorzystywane są w wykończeniu prestiżowych budynków na całym świecie. Począwszy od Dworca Północnego (Gare du Nord) w Paryżu i Dworca Centralnego w Jerozolimie, poprzez lotniska w Hong Kongu, Las Vegas i Osace, na najbardziej wyrafinowanych domach prywatnych w różnych zakątkach świata kończąc. Warto również podkreślić dbałość Quarelli o ochronę zasobów środowiska naturalnego, co jest również dla nas wielką wartością.

 

Cieszymy się na tę współpracę i zapraszamy do korzystania z produktów Quarelli.

Galeria

images/aktualnosci/quarella/Quartz_Beige_Arena.jpg
images/aktualnosci/quarella/Quartz_Bianchissimo.jpg
images/aktualnosci/quarella/Quartz_Bianchissimo2.jpg
images/aktualnosci/quarella/Quartz_Condotti.jpg
images/aktualnosci/quarella/Quartz_Gris_Serena_and_Gris_Antracita.jpg
images/aktualnosci/quarella/Quartz_Maron_Glac.jpg
images/aktualnosci/quarella/Quartz_Navona.jpg
images/aktualnosci/quarella/centrum-handlowe-hong-kong-quarella.jpg
images/aktualnosci/quarella/centrum-handlowe-shenyang-quarella.jpg
images/aktualnosci/quarella/imagexhmerh0005.jpg
images/aktualnosci/quarella/lazy000821.jpg
images/aktualnosci/quarella/moscow-tower-quarella.jpg
images/aktualnosci/quarella/uniwersytet-king-khalid-arabia-saudyjska-quarella.jpg

Adamowice, ul. Styropianowa 2
96-320 Mszczonów

tel. +48 46 857 24 47
e-mail: interstone@interstone.pl

Firma Interstone jest importerem i dystrybutorem kamienia. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle szeroki wachlarz marmurów, granitów, trawertynów i innych rodzajów kamienia z całego świata, w tym Brazylii, Chin, Indii, Turcji, Iranu, Włoch, Hiszpanii, Portugalii czy Egiptu.