newsy

Aktualności

Dni Otwarte Interstone. Zapraszamy 15 i 17 czerwca!

Dni Otwarte Interstone. Zapraszamy 15 i 17 czerwca! 

 

To niepowtarzalna okazja, by najpiękniejsze kamienie naturalne z całego świata oraz spieki kwarcowe Laminam upolować w wyprzedażowych cenach. Ale nie tylko! Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na każde pytanie, a także dopasują odpowiedni materiał do każdego projektu i każdego budżetu.  

Zapraszamy do nas zarówno profesjonalistów – architektów, projektantów wnętrz i mebli, kamieniarzy oraz stolarzy. A także klientów indywidualnych, którzy myślą o budowie, wykończeniu lub remoncie domu, mieszkania, łazienki czy kuchni.  

 

Czwartek 15 czerwca to Dzień Profesjonalisty. Aby go uczcić, przygotowaliśmy niepowtarzalne oferty cenowe – dostępne tylko w ten jeden dzień!  

 

Spotkanie z nami to też doskonała okazja, by: 

  • na własne oczy poznać pełną, aktualną ofertę marmurów, granitów, kwarcytów, dolomitów, trawertynów, agatów i innych kamieni naturalnych z całego świata, 
  • przyjrzeć się bliżej włoskim spiekom kwarcowym Laminam, idealnym na podłogi, schody, ściany, elewacje, blaty kuchenne i łazienkowe, fronty meblowe, drzwi i nie tylko, 
  • porozmawiać z naszymi doradcami na temat nowych możliwości materiałowych i technologicznych 

 

Dni Otwarte odbędą się w oddziałach i magazynach na terenie całej Polski (adresy poniżej), jednak w naszej centrali w Mszczonowie będzie trwał wyjątkowy event. Zapraszamy nie tylko na grilla, ale także na… wyścigi samochodowe w profesjonalnym symulatorze jazdy – jednym z tych, na których trenują zawodowcy! 

 

Zapraszamy w godzinach 10:00 – 16:00. 

 

 

Sobota 17 czerwca to Dzień Klientów Indywidualnych. Z myślą o właścicielach mieszkań i domów przygotowaliśmy wyjątkowe oferty wyprzedażowe, m.in. bogaty wybór spieków kwarcowych w praktycznym wymiarze 100 x 100 cm dostępnych od ręki.  

 

Zapraszamy jednak nie tylko po zakupy, ale przede wszystkim po doradztwo! Jeśli wykańczasz, remontujesz lub urządzasz swoje cztery kąty, porozmawiaj z naszymi ekspertami.  

  • Od ponad 20 lat sprowadzamy do Polski marmury, granity, kwarcyty, onyksy i inne najpiękniejsze kamienie z całego świata. Chętnie opowiemy o możliwościach na każdą kieszeń. 
  • Oferujemy także najwyższej klasy spieki kwarcowe włoskiej firmy Laminam. To znakomity materiał na blaty kuchenne i łazienkowe, fronty meblowe, ściany i podłogi. Warto poznać go bliżej, a najlepiej zobaczyć na własne oczy i dotknąć własną dłonią. 
  • Dysponujemy kontaktami do sprawdzonych wykonawców z okolicy – doświadczonych w pracy z kamieniami naturalnymi i spiekami Laminam w najróżniejszych zastosowaniach. 
  • Nasi doradcy chętnie radzą, podpowiadają, wynajdują materiały idealnie dopasowane do potrzeb i budżetów. Przekonaj się! 

 

Zapraszamy w godzinach 9:00 – 14:00. 

 

Adresy naszych oddziałów znajdziesz w zakładce kontakt: www.interstone.pl/kontakt 

 

Adamowice, ul. Styropianowa 2
96-320 Mszczonów

tel. +48 46 857 24 47
e-mail: interstone@interstone.pl

Firma Interstone jest importerem i dystrybutorem kamienia. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle szeroki wachlarz marmurów, granitów, trawertynów i innych rodzajów kamienia z całego świata, w tym Brazylii, Chin, Indii, Turcji, Iranu, Włoch, Hiszpanii, Portugalii czy Egiptu.