newsy

Aktualności

DZIEŃ PROFESJONALSTY 13 CZERWCA W ODDZIAŁACH INTERSTONE

Zapraszamy na DZIEŃ PROFESJONALISTY do oddziałów Interstone w całej Polsce!

 Już 13 czerwca w godzinach 9.00-16.00 w Mszczonowie, Gdańsku, Chrzanowie, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie czekają na Was nasi eksperci wraz ze specjalnymi ofertami na zakup kamieni, spieków kwarcowych i konglomeratów.

 

Tego dnia zaplanowaliśmy również premierę produktów dwóch nowych marek już dostępnych w naszym portfolio. INTERQ to marka konglomeratów kwarcowych, które łączą cenione cechy użytkowe, ponadczasowy wygląd oraz atrakcyjną cenę. Naszą ofertę uzupełnia tez COSMOLITE innowacyjny, ekologiczny i uniwersalny materiał pochodzący w większości z recyklingu, który sprawdzi się na blatach, okładzinach ściennych i podłogowych.

 

Zachęcamy do zapisów na DZIEŃ PROFESJONALISTY w wybranym oddziale – oddzwonimy i ustalimy godzinę indywidualnych spotkań z naszymi przedstawicielami.

https://lab.laminam.pl/warsztaty/dzien-profesjonalisty

 

Podczas dnia profesjonalisty w Interstone obowiązują specjalne, bardzo atrakcyjne ceny na zakup kamieni z naszej oferty! 

 

Zapraszamy!

Adamowice, ul. Styropianowa 2
96-320 Mszczonów

tel. +48 46 857 24 47
e-mail: interstone@interstone.pl

Firma Interstone jest importerem i dystrybutorem kamienia. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle szeroki wachlarz marmurów, granitów, trawertynów i innych rodzajów kamienia z całego świata, w tym Brazylii, Chin, Indii, Turcji, Iranu, Włoch, Hiszpanii, Portugalii czy Egiptu.