newsy

Aktualności

Viva Brasil!

Brazylia to jeden z najbardziej niezwykłych rejonów świata pod względem zasobów kamienia naturalnego, a zarazem kraj stałej współpracy handlowej Interstone. Z początkiem roku przedstawiciel naszej firmy pojechał do kraju kawy w poszukiwaniu unikatowych slabów najpiękniejszych gatunków granitów i kwarcytu. Celem podróży były kamieniarskie regiony Espirito Santo, Bahia i Ceara. Misja zakończyła się powodzeniem, bo udało nam się pozyskać kamienie o wyjątkowej urodzie, a przy tym rzadko występujące w naturze. Ponadto, osobiste wizyty w kamieniołomach pozwoliły na selekcję kamienia i wybór płyt o wyjątkowym rysunku i kolorystyce.

 

Wśród kamieniarskich „pereł”, które udało się nam pozyskać są: bardzo oryginalny granit Imperial Coffe przypominający rozsypane ziarna kawy, granit Cosmic Gold wyróżniający się złotymi wzorami na czarnym tle, czy granit Bordeaux, którego złoża są już na wyczerpaniu. Na uwagę zasługuje również Via Latea, coraz popularniejszy wśród klientów granit, w którym czarne tło z lekkim białym użyleniem budzą skojarzenia z drogę mleczną. Zwieńczeniem kolekcji jest Cristal - biały, przezroczysty, naturalny kwarcyt. Slaby zakupionych kamieni maja grubość 2 i 3 cm. Kamienie ruszyły już w długi rejs do Polski i za 45 dni będą w naszych magazynach. Gorąco zachęcamy do śledzenia nowych dostaw na stronie internetowej i odwiedzania punktów handlowych Interstone.

галерея

images/aktualnosci/brasil/Brasil_01.jpg
images/aktualnosci/brasil/Brasil_02.jpg
images/aktualnosci/brasil/Brasil_03.jpg
images/aktualnosci/brasil/Brasil_04.jpg
images/aktualnosci/brasil/Brasil_05.jpg
images/aktualnosci/brasil/Brasil_06.jpg
images/aktualnosci/brasil/Brasil_07.jpg
images/aktualnosci/brasil/Brasil_08.jpg
images/aktualnosci/brasil/Brasil_09.jpg
images/aktualnosci/brasil/Perla-Santana-7-2.jpg

Adamowice, ul. Styropianowa 2
96-320 Mszczonów

tel. +48 46 857 24 47
e-mail: interstone@interstone.pl

Компания INTERSTONE ® Он был основан в 2000 году как общество с ограниченной ответственностью. Штаб-квартира компании находится в Андрыхов улице. Словацкая 4с / 14, а также хранение материалов - в Adamowicach улице. Пенополистирол 2, муниципалитет Мщонови, 48 км от Варшавы..